wersja dla niedowidzących wersja dla niedowidzących
  • projektowanie stron www
  • pozycjonowanie
  • optymalizacja
  • aktualizacja
  • administrowanie
Spółdzielnia Socjalna
WwwPromotion
Spółdzielnia Socjalna WwwPromotion
Nasza oferta...


Projektowanie stron www oraz administrowanie i bieżąca aktualizacja - przykładowe realizacje:


Centrum Integracji Społecznej CISPOL
cispol.promotion.org.pl
Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych ACTUS
actus.promotion.org.pl
Ośrodek Aktywizacji Zawodowej we Wrocławiu
oazwroclaw.wp.mil.pl
 
Spółdzielczość socjalna dla wsi
ssdw.promotion.org.pl
Spółdzielnia Socjalna Mona Lisa
monalisa.promotion.org.pl
Ogólnopolski Katalog Spółdzielni Socjalnych
spoldzielniesocjalne.org
 
Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne
dss.promotion.org.pl
Spółdzielnia Socjalna Arkadia
arkadia.promotion.org.pl
Spółdzielnia Socjalna Austeria Krokus
austeriakrokus.promotion.org.pl
 
VERITATIS - dewocjonalia
dewocjonalia.wroclaw.pl
Lidia Geringer de Oedenberg
lgeringer.pl
Spółdzielnia Socjalna Szklany Świat Bombki
szklanyswiat.org
 
Spółdzielnia Socjalna Pomocna Dłoń
pomocnadlon.promotion.org.pl
Dzierżoniowska Wielobranżowa
Spółdzielnia Socjalna Awans
u-s-a.info.pl
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Beta
beta.promotion.org.pl
 
Studio Wschód
studiowschod.org.pl
Wolontariat kompetencji
wolontariatkompetencji.promotion.org.pl
ALU TECH - zabudowa BUS
alutech.auto.pl


Pozycjonowanie stron www

Co to jest webpositioning? - Terminem tym określa się pozycję strony www w internecie. Jej wypozycjonowanie w wyszukiwarkach i katalogach sprawia, że jest ona dostępna nie tylko dla Ciebie. Jeżeli więc nie masz wypozycjonowanej strony, to jest ona praktycznie w internecie niewidzialna. Buszujący w sieci szukają Twej strony www stosując internetowe wyszukiwarki. Wpisują do jej okienka frazy lub słowa kluczowe i winikiem tej operacji jest lista znalezionych adresów stron www. Lista ta często składa się z wielu tysięcy tzw. rekordów. Webpositioning pozwoli wypromować Twoją stronę wysoko, na czołowe miejsca i przyczyni się do zwiększenia jej oglądalności i popularności w sieci. Pozycjonowanie to obecnie najbardziej efektywna metoda zwiększania zainteresowania serwisem internetowym. Obecność strony na czołowych miejscach w wyszukiwarkach jest kluczowym czynnikiem sukcesu działań marketingowych on-line.
Na początek należy zoptymalizować kod HTML strony (m.in. metatagi) pod kątem sieciowych robotów wyszukiwawczych. Strona www powinna zostać zgłoszona do światowych i krajowych wyszukiwarek oraz katalogów stron. Niestety jest to czynność czasochłonna, wymagająca wytrwałości oraz znajomości zagadnienia. Pierwsze efekty widoczne są w wyszukiwarkach polskich już po kilku tygodniach. Całkowite wypozycjonowanie strony jest uzależnione od wielu czynników obiektywnych i trwa nawet do 8-12 tygodni.
Jesteśmy do dyspozycji. Nasz wysiłek przysporzy Państwu zwiększoną frekwencję na stronach www. Ze względu na istniejącą konkurencję i różnorodność treści witryn internetowych (oferowane usługi bądź produkty), najbardziej optymalnym sposobem wyceny usługi dot. wypozycjonowania witryny www jest indywidualna, realna ocena skuteczności działań przy promocji strony w IT. Możliwe jest zastosowanie kilku opcji realizujących powyższe zamierzenia:
- usługa ryczałtowa, np. miesięczna permanentna opieka na serwisem internetowym pod kątem czuwania nad odpowiednią, wysoką pozycją w wynikach wyszukiwarek; koszt szacunkowy 150,-zł/m-c (netto),
- usługa jednorazowa, (trwająca ok. 3 miesiące), acz dająca zadowalający efekt przez kilka lat; całkowity koszt szacunkowy 1000,-zł (netto).

* Ceny usług do negocjacji. Wystawiamy faktury VAT.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.